Zostań Darczyńcą - test - Fundacja dr Radzikowskiej

Zostań Darczyńcą – test

  • Home
  • /
  • Zostań Darczyńcą – test

Zostań Darczyńcą

Fundacja Dr Radzikowskiej wspiera pacjentów z nowotworem lub wadami piersi w ich procesie powrotu do zdrowia i rehabilitacji. Pomaga kobietom w przygotowaniu i przeprowadzeniu zabiegów rekonstrukcji piersi. Aktywnie działa na rzecz profilaktyki onkologicznej i edukacji zdrowotnej.

Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT). Jednocześnie, dla wielu kobiet indywidualna wpłata może być najlepszym prezentem urodzinowym od przyjaciółek lub gwiazdkowym od rodziny.

Wesprzyj bliskich lub przyjaciół dokonując wpłat na indywidualne konta pacjentów. Zapraszamy także do pomocy wszystkim podopiecznym Fundacji Dr Radzikowskiej poprzez wpłaty darowizn na cele statutowe.

Wpłata na konto bankowe:
Fundacja Dr Radzikowskiej
Nr konta: 05 1090 1870 0000 0001 4418 8875, Santander Bank Polska S.A.
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Darowizna ONLINE przez Siepomaga.pl – przycisk w rogu strony


/
WpłaćWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Dr Radzikowskiej zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych w celu realizacji darowizn przekazywanych na cele statutowe Fundacji. Wiem, że mam prawo dostępu do moich danych oraz prawo ich poprawiania.

Jadwiga Surmiak

Fundacja Dr Radzikowskiej
Nr konta: 47 1090 1870 0000 0001 4698 6569, Santander Bank Polska S.A.
Tytuł przelewu: „Darowizna na cele statutowe Fundacji Dr Radzikowskiej [Jadwiga Surmiak]”

Mam na imię Jadwiga, mam 44 lata. W marcu 2019 roku zdiagnozowano u mnie złośliwego raka lewej piersi, z przerzutem na węzły chłonne. Jestem po mastektomii, chemioterapii i radioterapii. Rak był wieloogniskowy i dlatego istnieje większe prawdopodobieństwo zagrożenia drugiej piersi. Muszę poddać się drugiej mastektomii z rekonstrukcją. Potrzebuję pieniędzy na opłacenie tej operacji, gdyż nie jest refundowana przez NFZ.      

Aktualnie jestem poddawana hormonoterapii, która w sumie będzie trwać 5 lat (tabletki + zastrzyki z implantem w brzuch), a co pół roku muszę się zgłaszać na wlewy z kwasu zoledronowego.

Mam wspaniałą rodzinę, męża i 3 córeczki, które mają 8, 6 i 4 latka. Wszystkie są naszą wielką radością, pomimo tego, że najstarsza z nich ma zespół Downa. Ta córeczka wymaga dużo uwagi, ciągłej rehabilitacji, nie mówi i ma dużą wiotkość mięśniową. W wychowaniu jej pomagają mi mąż i mama, a także dwie młodsze córeczki, które choć są małe, mają nieoceniony wpływ na jej rozwój. Jestem im bardzo potrzebna.

Proszę o wsparcie finansowe na operację, abym mogła być zdrowa, abym mogła być z moimi dziewczynkami.  Proszę o pomoc, gdyż samej jest mi bardzo trudno to opłacić. Wszystkim serdecznie dziękuję! 

Paulina Bednarska

Drodzy Darczyńcy,
Dzięki Waszej nieocenionej pomocy oraz połączonym siłom rodziny Paulina przeszła operację i czuje się coraz lepiej. W imieniu Pauliny i jej rodziców bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy.

17-letnia pacjentka z wadą wrodzoną piersi potrzebuje korekcji piersi, aby odzyskać samoakceptację i pewność siebie. Różnica w budowie piersi powoduje problemy z doborem biustonosza, bluzek i ubrań. Paulina nie pamięta kiedy była na plaży czy basenie – wstydzi się dysproporcji piersi widocznej szczególnie w tych miejscach. W ostatnim czasie na przerośniętej piersi pojawiły się rozstępy i krwawe przebarwienia. Na wykonanie operacji musimy uzbierać 15.174,- zł. Rodzina bardzo prosi o wsparcie. Pomóż młodej kobiecie czerpać radość z życia. 

Iwona Śnieżawska

Fundacja Dr Radzikowskiej
Nr konta: 59 1090 1870 0000 0001 4504 7032, Santander Bank Polska S.A.
Tytuł przelewu: „Darowizna na cele statutowe Fundacji Dr Radzikowskiej [Iwona Śnieżawska]”

35-letnia kobieta, mama dwójki dzieci po przebytej chorobie nowotworowej, po chemioterapii, całkowitej mastektomii i radioterapii.

Jako młoda kobieta, chciałaby jak najszybciej poddać się operacji odtwórczej piersi. Mimo, że jest silną osobą ciężko jest jej zaakceptować swój wygląd.

Na wykonanie operacji musimy uzbierać 47.628,- zł.  

Mariola Jedynak

Fundacja Dr Radzikowskiej
Nr konta: 48 1090 1870 0000 0001 4657 0227, Santander Bank Polska S.A.
Tytuł przelewu: „Darowizna na cele statutowe Fundacji Dr Radzikowskiej [Mariola Jedynak]”

Rak zabrał mi zdrowie, zabrał pierś, ale nie dałam sobie odebrać radości życia. Dzięki chorobie dostrzegam to, czego wcześniej nie widziałam. Mam nadzieję, że swoją postawą pokazałam, że rak nie musi demolować życia. Raka nie trzeba się wstydzić, tylko z nim walczyć, a to podstępny przeciwnik. STRACH PRZED RAKIEM NIE MOŻE PARALIŻOWAĆ, ŻYCIE Z RAKIEM TO TEŻ JEST ŻYCIE!

Pani Mariola, żona, matka, babcia – dowiedziała się o chorobie w maju 2018 roku. Przeszła chemioterapię, radykalną mastektomię lewej piersi i radioterapię. Została zakwalifikowana do rekonstrukcji piersi i symetryzacji. Odzyskanie pełni kobiecości, jest jednak w tym przypadku bardzo kosztowne, ponieważ wymaga dwóch zabiegów.

Potrzeba kwoty 49.356,- zł. Liczymy na Państwa wsparcie.