Sponsor Roku

Baziółka to polska marka ze szwedzkim doświadczeniem, która zajmuje się hydroponiczną uprawą świeżych ziół. Taka uprawa to oszczędność wody, brak jakichkolwiek pestycydów oraz wyłącznie biologiczna ochrona roślin. Dlatego zioła trafiające do domów są zdrowe i wolne od chemicznych dodatków.

Założycielem firmy w Polsce jest Wojciech Kozłowski, który osobiście dba o jakość, bezpieczeństwo i rozwój firmy. Baziółka jest częścia Spisa Group, która wciąż się rozrasta i obecnie ma swoje szklarnie w kilku europejskich krajach, m.in. w Czechach, Anglii, Szwecji i Portugalii. Do oferty regularnie wchodzą nowe produkty. Oprócz ziół doniczkowych, Baziółka oferuje także zioła cięte i absolutną nowość – mikro liście, nazywane także „Super Foods”. Produkty Baziółka można znaleźć w całej Polsce, m.in. w Tesco, Carrefour i Auchan.

Agencja marketingowa i reklamowa OWOCNI to zespół kreatywnych profesjonalistów, którzy wyróżniają się innowacyjnym podejściem do promocji i budowania marki. Działając z pasją i zaangażowaniem, OWOCNI oferują kompleksowe rozwiązania marketingowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Co wyróżnia OWOCNYCH spośród innych agencji marketingowych, to ich zdolność do tworzenia spersonalizowanych rozwiązań, które skupiają się na potrzebach klientów i celach ich biznesu. To partnerstwo, które przekształca wizje w rzeczywistość.

OWOCNI to nie tylko agencja reklamowa, to kreatywna siła napędowa, która pomaga firmom zakwitnąć w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku rynkowym. Dzięki ich wsparciu, można być pewnym, że każda kampania marketingowa przyniesie owoce.