Podziękowania dla Owocni.pl

Chcieliśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi agencji Owocni.pl za niezwykłą pracę i zaangażowanie w tworzenie naszej nowej strony internetowej dla Fundacji dr Radzikowskiej.

Wasza kreatywność, profesjonalizm i zdolności techniczne przekroczyły nasze oczekiwania, stworzyliście stronę, która nie tylko wizualnie zachwyca, ale również doskonale spełnia nasze cele i potrzeby.

Wasza pomoc w udoskonaleniu naszej obecności online ma ogromne znaczenie dla naszej Fundacji. Dzięki nowej stronie będziemy mogli lepiej docierać do kobiet potrzebujących rekonstrukcji piersi, przyciągać nowych darczyńców i podnosić świadomość na temat naszych celów i działań.

Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za waszą pracę i poświęcony czas. To dzięki wam, nasza Fundacja ma teraz nowe narzędzie, które pomoże nam osiągnąć nasze cele społeczne.

Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy. Jesteśmy zachwyceni efektami waszej pracy i nie możemy się doczekać, aby kontynuować naszą wspólną drogę.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wasze zaangażowanie i profesjonalizm. Jesteście niesamowici!